akredytowany pobór próbek gruntu

remediacja odpadów 17 05 03*

plan remediacji , decyzja RDOŚ, sprawozdanie powykonawcze

akredytowane badanie gruntu

O NAS

Agencja Ochrony Środowiska EKOPARK powstała w 1998r. Podstawową działalnością firmy jest zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Działamy w oparciu o szereg decyzji  administracyjnych. Wieloletnie doświadczenie, znajomość przepisów i rynku odpadowego, profesjonalna kadra i indywidualne podejście do każdego kontrahenta pozwoliły wzbudzić zaufanie wielu klientów. EKOPARK świadczy kompleksowe usługi polegające na zagospodarowaniu odpadów i doradztwie środowiskowym. Przeprowadza audyty środowiskowe, doradza indywidualne rozwiązania dla każdego kontrahenta i szkoli pracowników z zasad właściwego gospodarowania odpadami.

Strona www.bioremediacja.pl zawiera informację o oferowanych przez Nas usługach bezpośrednio dotyczących zagadnień  remediacji gruntów zanieczyszczonych substancjami niebezpiecznymi  oraz ustawodawstwa w przedmiotowym zakresie.

Pełna zaś informacja o szerokim zakresie świadczonych usług przez Agencję Ochrony Środowiska EKOPARK  znajduje się na stronie:   www.ekopark.info.pl   

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 22 756 88 05

lub

+48 510 212 023

mogą Państwo także skorzystać z naszego formularza kontaktowego

t

Czy wiesz, że...

Posiadamy Certyfikaty: PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 14001:2015


Wykonujemy plany remediacji i nadzorujemy uzyskanie decyzji w RDOŚ

Wykonujemy badania w laboratoriach posiadających akredytację

Jesteśmy aktywnym członkiem Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców Gospodarowania Odpadami